Przeskocz do treści

Podziękowania sołtysa Roczyn

14/03/2011

PODZIĘKOWANIE

Szanowni Mieszkańcy Sołectwa Roczyny a także mieszkańcy przysiółka „ Działy„ przyporządkowane administracyjnie do sołectwa Brzezinka.

Pragnę Wam podziękować, za udzielenie mojej osobie tak wielkiego mandatu zaufania i za tak jednoznaczne wsparcie w tych, jakże ciężkich dla mnie chwilach sprawowania urzędu sołtysa wioski a także w życiu osobistym. Wasza solidarność ze mną pozwoli, mi na dalsze normalne – jako człowieka oraz mieszkańca wioski, funkcjonowanie wśród Was. „Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie”. Wasza mądrość i pragmatyzm pokazały innym społecznościom naszej gminy, że w jedności jest siła a jeśli jest wzajemne poszanowanie, zaufanie i zgoda – można wiele dobrego zrobić w każdej gminie i wiosce dla wspólnego dobra. Pragnę podkreślić, że skuteczność sołtysa zależna jest od wielkości poparcia społecznego. Każdy Burmistrz, Radny oraz urzędnik, zna tą podstawową zasadę, że sukces sołtysa bezpośrednio przekłada się na sukces każdego włodarza gminy i każdego radnego.

Dlatego chylę czoło przed Wami, dziękuję jeszcze raz i życzę wszystkim bez wyjątku mieszkańcom Roczyn powodzenia w życiu osobistym, zawodowym oraz społecznym.

Dziękuję za odwiedzanie oficjalnej strony sołectwa Roczyny.

Władysław Żydek

Sołtys

From → Inne

Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: