Przeskocz do treści

Stowarzyszenie Klub Motocyklowy Strażaków Riders Of Flames

19/01/2011

Wszystko zaczęło się w roku 2009, gdy kilku zapalonych motocyklistów postanowiło po latach powrócić do zabawy z motorami…

Początki to wspólne wyjazdy na różnego rodzaju zloty oraz niedzielne wycieczki do ciekawych zakątków naszego kraju.
W ten sposób powstała niewielka grupa ludzi, których łączyła nie tylko pasja do jazdy, ale i praca w ochronie przeciwpożarowej.
Zrodziła się też myśl, by formalnie zalegalizować grupę pasjonatów motocykli. I tak w dniu 28 kwietnia 2010 na założycielskim walnym zebraniu postanowiono o zawiązaniu Stowarzyszenia Motocyklowy Klub Strażaków.
Uchwalono statut i wybrano władze klubu zgodnie z przepisami. Uporano się z formalnościami w Krajowym Rejestrze Sądowym, Urzędzie Statystycznym, Urzędzie Skarbowym, Starostwie Powiatowym.

W skład Zarządu MKS weszli :

  • Prezes Grzegorz Skrzypczak
  • I Vice-Prezes Mariusz Jakubas
  • II Vice-Prezes Bogusław Mika
  • Sekretarz Artur Pływacz
  • Skarbnik Mirosław Kurek
  • Członek zarządu Władysław Kulig
  • Członek zarządu Tomasz Mikołajek

Już na zebraniu świeżo upieczony Prezes przedstawił wizje i drogi na jakie zdecydowano się wstąpić. Najważniejszym celem stowarzyszenia jest przystąpienie do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych.
Kolejnym zadaniem było wymyślenie własnej nazwy oraz logo. Prace z tym związane trwały kilka miesięcy. W tym czasie przeglądnięto setki stron internetowych, książek i strażackiej prasy. Sama nazwa poszła dość szybko i oczywiście musiała kojarzyć się z naszą profesją, ale logo klubu to była dopiero jazda. Teraz przed nami czas formowania się grupy, przyjmowanie nowych członków, sympatyków i przygotowania do pierwszego zlotu.

www.ridersofflames.pl

From → Andrychów

One Comment
  1. romek permalink

    Wszystko zaczęło się w roku 2009, gdy kilku zapalonych motocyklistów postanowiło po latach powrócić do zabawy z motorami… – powiedzcie mi , jak można być zapalonym motocyklistą i ileś lat mieć przerwę żeby powrócić do zabawy z motocyklami ??? motory to macie pod maską samochodu.I to nie jest zabawa tylko życie , moturzyści

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: